genetyka diagnostyczna i laboratoryjna
ISO 9001 certificate FS 5431954

ISO 9001
FS 5431954

Certyfikat Sieci Laboratoriów Referencyjnych Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka

Certyfikat Sieci Laboratoriów Referencyjnych Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka

Certyfikat Jakości Labquality

Certyfikat Jakości Labquality
Regulamin

Regulamin

Dopóki użytkownik nie zarejestruje się z własnej woli w serwisie genos.com.pl, pozostaje anonimowy. W przypadku anonimowych użytkowników, gromadzone informacje ograniczają się do logów systemowych (standardowa procedura stosowana na większości serwerów). Logi używane są do generowania informacji statystycznych, dotyczących odwiedzalności serwisu, oraz rejestracji informacji o połączeniach.
W przypadku zarejestrowanych użytkowników, serwis genos.com.pl gromadzi dane wprowadzane przez użytkownika podczas rejestracji, oraz stanu użytkownika po zalogowaniu się do serwisu. Dopóki użytkownik nie zaloguje się, pozostaje anonimowy.
Serwis genos.com.pl może używać cookies w celu lepszego dostosowywania informacji do preferencji użytkownika oraz rozpoznawania zbierania informacji statystycznych. Wyłączenie cookies w przeglądarce może uniemożliwić korzystanie z niektórych usług.

Dane wprowadzane podczas rejestracji przechowywane są w bazie dostępnej dla autoryzowanego personelu i nie są dostępne dla niepowołanych osób. Nie ponosimy odpowiedzialności za sposób korzystania z loginu i hasła przez użytkownika (wejście w posiadanie hasła przez osoby trzecie, oraz udostępnianie hasła osobie trzeciej przez użytkownika, lub złamanie go przez osobę trzecią).

Genos może udostępniać dane statystyczne, wygenerowane na ich podstawie danych zgromadzonych w bazie. Nie umożliwiają jednak one identyfikacji poszczególnych użytkowników. Nie sprzedajemy informacji o poszczególnych użytkownikach innym firmom.

Serwis genos.com.pl umożliwia swoim użytkownikom edycję wprowadzonych przez siebie danych oraz ich usunięcie. Funkcje te są dostępne po zalogowaniu się do serwisu.

Serwis genos.com.pl umożliwia dokonanie wyboru, w jakim zakresie użytkownik chce korzystać z jego usług oraz jakie informacje o sobie chce przekazać. Większa część serwisu jest dostępna bez konieczności podawania informacji o sobie, poza niektórymi usługami wymagającymi rejestracji. Rejestracja jest świadomą czynnością, użytkownik może z niej w każdej chwili zrezygnować i usunąć swoje dane.

Forum Pacjenta

Rejestrując się na Forum Pacjenta zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz nie korzystaj z forum. Forum Pacjenta ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum służy tylko do wymiany poglądów oraz opinii i nie zastąpi wizyty u lekarza. Jakiekolwiek wykorzystywanie lub stosowanie preparatów, leków i środków farmaceutycznych wymienionych w niniejszym forum, zwłaszcza dostępnych na receptę, odbywać się może jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i po zapoznaniu się z informacją dołączoną do każdego sprzedawanego preparatu lub leku.

W razie problemów technicznych czy pytań zawsze możesz napisać do administratora lub moderatorów forum, a oni postarają się go rozwiązać.

Jeżeli rejestrujesz się tylko po to aby zamieścić tu swoją reklamę wiedz, że będzie ona natychmiast usunięta. Notoryczne łamanie tej zasady może skończyć się zgłoszeniem Twojego IP do Urzędu Kontroli Elektronicznej gdyż SPAM w Polsce jest prawnie zabroniony.

Administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Podejmujemy starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej. Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Genos nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum Pacjenta. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Na forum obowiązuje całkowity zakaz pisania obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby tematów i postów oraz zamieszczania innych materiałów (zdjęć, linków), które mogą być sprzeczne z prawem. Na forum nie wolno zamieszczać treści związanych z poradami seksualnymi, pornografią, hazardem, kasynami, niedozwolonymi substancjami, narkotykami, ze sprzedażą alkoholu, tytoniu i wyrobów pochodnych, leków na receptę, broni i amunicji, produktów stanowiących podróbki lub imitacje markowych wyrobów. Zabrania się również zamieszczania treści związanych z programami wynagradzającymi użytkowników za klikanie reklam lub ofert, przeprowadzanie wyszukiwań, odwiedzanie witryn internetowych lub czytanie e-maili. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego wyrzucenia z forum, zablokowania konta (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.

Za nieprzestrzeganie Regulaminu przewidziane są kary w postaci ostrzeżeń i wyrzucenia z forum. Za złamanie punktów regulaminu użytkownik dostaje ostrzeżenie. Za każde następne złamanie użytkownik jest usuwany z forum. W przypadku stwierdzenia przez moderatora celowego złamania regulaminu usuniecie z forum następuje bez ostrzeżenia.

GENOS, ul. Inowrocławska 9/132, 91-020 Łódź, tel. 42 611 63 11, tel./fax 42 611 63 12, genos@genos.com.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.